Cincoze
DA-1100
Fanless Celeron N3350 Computer from Cincoze
| System | |
|---|---|
| CPU | Celeron N3350 |
| Chipset | SoC |
| Graphics | HD Graphics 500 |
| Memory | 8GB DDR3L |
| I/O | |
|---|---|
| Ethernet | 2x GbE |
| USB | 4x USB 3.2 Gen 1x1 (5 Gbps)1x USB 2.0 |
| Serial | 2x RS-232/422/485 |
| Video | 1x DVI-I |
| Audio | 1x Mic-In1x Speaker-Out |
| Storage | |
|---|---|
| SATA | Up to 2TB SSD |
| mSATA | Up to 512GB SATA |
| Mechanical | |
|---|---|
| Dimensions | 150mm x 105mm x 52.3mm5.9″ x 4.13″ x 2.06″ |
| Weight | 0.87 kg1.92 lbs |
| Environment | |
|---|---|
| Operating Temp. | -40-70℃ |
| Storage Temp. | -40-85℃ |
| Humidity | 95% @ 70°C, non-condensing |
| Shock | 50 Grms, Half-sine 11 ms |
| Vibration | 5 Grms, 5-500 Hz, 3 Axis |

